, ,

Dosje me ndarje


Dosje plastike me 3 ndarje për të organizuar dokumentet sipas emrave apo numrave. E gjeni në ngjyrat blu, jeshil, kuq dhe transparente. Është e organizuar në formë çantë dhe është shumë e lehtë. Ideale për ju dhe fëmijët tuaj mund ta përdorin si dosje dhe si cantë e vogël dore.

420L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje me ndarje”

Nuk ka komente akoma.