, ,

Dosje pa ndarje


Dosje plastike pa ndarje. E gjeni në ngjyrat blu, jeshil, kuq dhe transparente. Është e organizuar në formë çantë dhe është shumë e lehtë. Ideale për ju dhe fëmijët tuaj mund ta përdorin si dosje dhe si cantë e vogël dore.

340L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje pa ndarje”

Nuk ka komente akoma.