, , ,

Fshirëse Tabele

(9 shqyrtime nga klientë)

Fshirëse druri tabele. Fshin markerat dhe shkumësat. Përdoret mbi tabela dhe është shumë cilësore.

120L

Bazuar në 9 vlerësime

2.9 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Fshirëse Tabele”

Nuk ka komente akoma.