, ,

Hapëse vrime Komodo


Hapëse për dy vrima. Material metalik dhe plastik. I përshtatshëm për të gjithë dhe i lehtë në përdorim. Shumë ngjyra për ju si blu, zi, jeshil.

380L550L

Spastroje
Masa

e Madhe, e Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Hapëse vrime Komodo”

Nuk ka komente akoma.