, , ,

Kapëse metalike Binder Clips


Kapëse metalike Binder Clips me veshë. Material i fortë dhe cilësor. E gjeni në madhësi të ndryshme.

8L15L

Spastroje
Masa

19 mm, 25 mm, 32 mm, 41 mm

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Kapëse metalike Binder Clips”

Nuk ka komente akoma.