, ,

Mbajtese kancelarie Apple


Mbajtese kancelarie plastike me forme molle (apple) me 2 ndarje. I disponueshem ne kombinim ngjyrash blu-roze, jeshile – e verdhe, roze – e kalter. E rekomandueshme per dhurata, per femije dhe per te rritur

400L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Mbajtese kancelarie Apple”

Nuk ka komente akoma.