,

Stilolaps Pensan My-Tech


Stilolapsi Pensan My-Tech me maje metalike 0.7mm. Nuk lë njolla pasi shkruan ,zgjat shumë është shumë I hollë dhe preciz në shkrim.

20L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Pensan My-Tech”

Nuk ka komente akoma.