,

Stilolaps Vinson 7115


Stilolapsi Vinson Best Ball me majë metalike I cili është vlerësuar medalje të artë për kualitetin e shkrimit. Boja ka përmbajtje xheli e cila është shumë cilësore në shkrim dhe është dy herë më e hollë se të tjerët. Stilolapsi ka veshje metali ngjyrë të kuqe, zi, bardh, blu etj.

70L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Vinson 7115”

Nuk ka komente akoma.