,

Stilolaps Vinson Premier


Stilolapsi Vinson Premier me majë metalike 0.7mm. Boja ka përmbajtje xheli e cila është shumë cilësore në shkrim. Stilolapsi ka veshje metali ngjyrë të kuqe, blu, të bardhë dhe zi.

70L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Vinson Premier”

Nuk ka komente akoma.