,

Stilolaps Vinson Sunrise


Stilolapsi Vinson Sunrise me majë metalike 0.7mm. Boja ka përmbjtje xheli e cila është shumë cilësore në shkrim. Stilolapsi ka veshje plastike dhe e gjeni në ngjyrat blu, të zezë dhe kuq.

20L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolaps Vinson Sunrise”

Nuk ka komente akoma.