, , ,

Stilolapsa me xixa


100L600L

Spastroje

Set me 12 stilolapsa me ngjyra të ndryshme me xixa. Ideal për të piktuar mbi lëkurë pasi nuk përmban lëndë toksike dhe është lehtësisht I lashëm. Me të mund të dizenjoni mbi letra apo kartona. Një aksesor që duhet patjeter në portofolin e fëmijës tuaj. Dhuratë ideale për ditëlindje ose raste të ndryshme.

Masa

Set me 6, Set me 12

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolapsa me xixa”

Nuk ka komente akoma.