,

Stilolpas Frixon me gomë


Linja Frixion e stilolapëve shkruan mirë dhe fshihet në mënyrë të pastër, kështu që ju mund të fshini çdo gjë. Ngrohja e gjeneruar nga fshirja e fërkimit shkakton fshirjen e xhelit termo. Maja e tij eshte 0.7mm. Gabimet janë një gjë e së kaluarës me FriXion.

220L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolpas Frixon me gomë”

Nuk ka komente akoma.