,

Stilolpas Schneider Haptify


Stilolpas Schneider Haptify me teknologjinë Ergonomik Triangle me gome në anësore e cila sjell komfort gjatë shkrimit. ViscoGlide, një bojë hibride me performancë të lartë që kombinon tiparet më të mira të bojës tradicionale dhe bojës xhel. Thahet shumë shpejtë. Ngjyrë blu.

250L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolpas Schneider Haptify”

Nuk ka komente akoma.