,

Stilolpas Schneider Office


Stilolpas Schneider Office me teknologjinë Ergonomik Triangle e cila sjell komfort gjatë shkrimit. ViscoGlide, një bojë hibride me performancë të lartë që kombinon tiparet më të mira të bojës tradicionale dhe bojës xhel. Thahet shumë shpejtë. Ngjyrë blu. Dizenjo me ngjyra të ndryshme.

35L80L

Spastroje
Permasa

Office i Holle, Office i Trashe

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolpas Schneider Office”

Nuk ka komente akoma.