,

Stilolpas Schneider Tops


Stilolpas Schneider Tops me teknologjinë Ergonomik Triangle e cila sjell komfort gjatë shkrimit. Ngjyra e kapakut / tapës përputhet me ngjyrën e shkrimit: blu, i kuq dhe i zi. Majë metalike 0.5mm. Niveli i bojës është i dukshem. Boja nuk shpërndahet nëpër sipërfaqe.

25L

Spastroje
Ngjyra

Kuqe, Blu, Zeze

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Stilolpas Schneider Tops”

Nuk ka komente akoma.