, , ,

Fletore Pinga


Fletore italiane Pinga me 96 fletë e madhësisë A5. Këtë fletore e gjeni vetëm në versionin me katrora. Kapaku I saj është karton me dizenjo të ndryshme. Bardhësia e fletës bën që shkrimi juaj të duket shumë bukur dhe qartë. Fletët janë të trasha dhe nuk grisen nga përdorimi i gomës mbi të.

45L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Fletore Pinga”

Nuk ka komente akoma.