,

Hapëse Vrime 8011


Hapëse për një vrimë. Material metalik. I përshtatshëm për të gjithë dhe i lehtë në përdorim.

180L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Hapëse Vrime 8011”

Nuk ka komente akoma.