, ,

Heqëse teli


Heqëse për telat. E vogël dhe komode në përdorim.

65L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Heqëse teli”

Nuk ka komente akoma.