, ,

Makinë Kapëse 2820

(23 shqyrtime nga klientë)

Makinë Kapëse 2820. E përshtatshme për tela 24\6 dhe 26\6. Të lehta në përdorim pasi nuk duhet ushtruar shumë forcë dhe rezistojnë për shumë kohë. E vogël dhe komode. Me ngjyra të ndryshme.

380L

Bazuar në 23 vlerësime

3.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse 2820”

Nuk ka komente akoma.