, ,

Makinë kapëse matalike XG

(13 shqyrtime nga klientë)

Makinë kapëse matalike me dy versione të madhe dhe të vogël. Shumë praktike gjatë përdorimit dhe me ngjyra të ndryshme. Materiali I saj metalik e bën atë të rezistueshme në kohë. Përdoret me tela 24/6.

450L500L

Spastroje
Modeli

XG-0128, XG-0118

Bazuar në 13 vlerësime

2.9 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë kapëse matalike XG”

Nuk ka komente akoma.