, ,

Makinë Kapëse Novus


Makinë Kapëse Novus B 7A. E përshtatshme për tela 24\6 për letra me trashësi 0.8 mm dhe 26\6 për letra me trashësi 3mm . Të lehta në përdorim.

350L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse Novus”

Nuk ka komente akoma.