, ,

Makinë Kapëse S2014


Makinë Kapëse S2014. E përshtatshme për tela 24\6 dhe 26\6. Të lehta në përdorim dhe rezistojnë për shumë kohë. E vogël dhe komode. Me ngjyra të ndryshme.

230L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse S2014”

Nuk ka komente akoma.