,

Makinë Kapëse Sisman


Makinë Kapëse Sisman 1005. E përshtatshme për tela 10. Të lehta në përdorim dhe rezistojnë për shumë kohë. E vogël dhe komode. Me ngjyra të ndryshme: kuq, blu, jeshil. Kap deri në 20 fletë.

220L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse Sisman”

Nuk ka komente akoma.