,

Makinë Kapëse Stapler Office


Makinë Kapëse Stapler Office. Të lehta në përdorim dhe rezistojnë për shumë kohë. E vogël dhe komode. Me ngjyra të ndryshme.

120L250L

Spastroje
Permasa

E Madhe, E Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse Stapler Office”

Nuk ka komente akoma.