,

Makinë llogaritëse Check&Correct


Makinë llogaritëse Check&Correct 140C e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Mund të kontrolloni deri në 112 veprime që iu keni kryer duke shmangur kështu rifillimin e veprimieve.

800L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse Check&Correct”

Nuk ka komente akoma.