,

Makinë llogaritëse Citminic


Makinë llogaritëse Citminic 8114 e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 14 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Taste plastike me numra të mëdhenj.

1,100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse Citminic”

Nuk ka komente akoma.