,

Makinë llogaritëse DS-9822H


Makinë llogaritëse DS-9822H e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten.Taste plastike me numra të mëdhenj.

900L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse DS-9822H”

Nuk ka komente akoma.