,

Makinë llogaritëse ENT


Makinë llogaritëse ENT 909N e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten.

900L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse ENT”

Nuk ka komente akoma.