,

Makinë llogaritëse Joinus


Makinë llogaritëse Joinus KK-8122 e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten dhe është e paisur me dy ekrane ku shfaqen numrat.

1,100L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse Joinus”

Nuk ka komente akoma.