,

Makinë llogaritëse KK-402


Makinë llogaritëse KK-402 e cila funksionon me bateri dhe fiket nëse nuk e përdorni. Me 8 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Taste plastike.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse KK-402”

Nuk ka komente akoma.