,

Makinë llogaritëse KK-837-12S


Makinë llogaritëse KK-837-12S e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Ekran i madh dhe numrat dallohen lehtë.

400L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse KK-837-12S”

Nuk ka komente akoma.