, ,

Makinë llogaritëse RB-888


Makinë llogaritëse RB-888 e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 8 numra që shfaqen në ekran. Ka të gjitha funksionet që iu nevoiten. Taste plastike me numra.

120L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse RB-888”

Nuk ka komente akoma.