, ,

Makinë llogaritëse Taksun


Makinë llogaritëse Taksun 8859B e cila funksionon me energjinë e dritës dhe me bateri. Me 12 numra që shfaqen në ekran. Ka funksionet kryesore që iu nevoiten. Taste plastike.

700L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë llogaritëse Taksun”

Nuk ka komente akoma.