, ,

Mbajtëse skoçi


Mbajtëse skoçi T20087-S. Material i fortë metalik. E përshtatshme për skoç me diametër deri në 2 cm. E gjeni në ngjyra të ndryshme si kuq,blu dhe zi.

250L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Mbajtëse skoçi”

Nuk ka komente akoma.