,

Dosje me mekanizem me kuti


Dosje me mekanizem, me permasa 5 cm dhe 7 cm. Me kuti. Me ngjyra te ndryshme

300L

Spastroje
Masa

5 cm, 7 cm

Ngjyra

Blue, Green, Matte Black, Metallic-sky, Pink, Red, Yellow

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje me mekanizem me kuti”

Nuk ka komente akoma.