, ,

Dosje Me Ndarje A3


Dosje plastike A3 me 12 ndarje për të organizuar dokumentet sipas emrave apo numrave. E gjeni në ngjyrat jeshil dhe zi.
Është e organizuar në formë çantë me buton dhe është shumë e lehtë. Ideale për ju dhe fëmijët tuaj mund ta përdorin si dosje dhe si cantë e vogël dore.

550L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje Me Ndarje A3”

Nuk ka komente akoma.