,

Dosje me ndarje A4


Dosje plastike A4 me 12 ndarje për të organizuar dokumentet sipas emrave apo numrave.E gjeni në ngjyrat lejla, blu, verdh, rozë. Është e organizuar në formë çantë me buton dhe është shumë e lehtë.Ideale për ju dhe fëmijët tuaj mund ta përdorin si dosje dhe si cantë e vogël dore.

450L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Dosje me ndarje A4”

Nuk ka komente akoma.