,

Canta Paketimi

(2 shqyrtime nga klientë)

Çanta paketimi me ngjyra të ndryshme. Madhësia e tyrë është në formatin A5, A4 dhe A3. E ndërtuar me një produkt karton+plastike dhe kjo nuk e lejon të griset lehtë. E gjeni ne ngjyrat rozë,kuq,bezhë dhe të zezë.

50L80L

Spastroje
Permasa

A3, A4, A5

Bazuar në 2 vlerësime

3.0 i përgjithshëm
0
0
2
0
0

Shto një vlerësim

  1. Macrale

    Macrale

  2. Macrale

    Macrale