Gërshërë Zyrë


Gërshërë me doreza plastike për zyrë. Shumë komode në përdorim. Të mëdha 21 cm dhe të vogla 10 cm.

90L200L

Spastroje
Masa

e Madhe, e Vogel

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Gërshërë Zyrë”

Nuk ka komente akoma.