Laster

(1 shqyrtim nga klient)

Material plastik i formatit A4 dhe A3. I përshtatshëm për libërlidhje apo projekte të ndryshme.
Të disponueshme në ngjyra të ndryshme si :kuq, blu, verdh, transparente, jeshil.

550L1,100L

Spastroje
Permasa

A3, A4

Bazuar në 1 vlerësim

3.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Laster”

Nuk ka komente akoma.