,

Hapëse vrimash 0316


Hapëse për dy vrima. Material metalik dhe plastik. Kapaciteti i saj është 10-16 fletë 70 gramshe. I përshtatshëm për të gjithë dhe i lehtë në përdorim

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Hapëse vrimash 0316”

Nuk ka komente akoma.