Makinë Kapëse STD A-200


Makinë Kapëse STD A-200. E përshtatshme për tela 24\6 dhe 26\6. E lehtë në përdorim dhe shumë komode. Kap deri në 25 fleta. Ka veti power saving pasi nuk nevoitet shumë forcë.

350L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse STD A-200”

Nuk ka komente akoma.