Makinë Kapëse Weibo 8806


Makinë Kapëse Weibo 8806. E përshtatshme për tela 24\6 dhe 26\6. Të lehta në përdorim dhe rezistojnë për shumë kohë. Kapacitet nga 20-25 fleta.

250L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë Kapëse Weibo 8806”

Nuk ka komente akoma.