Makinë plastifikimi 260


Makinë plastifikimi A4 260
E përshtashme per plastifikime karta ID, Patenta, Foto, Kopertina, Kartvizita, etj..
Cilësore dhe ngrohet shpejt duke mos harxhuar energji.
Funksionale për formatet deri në A4.

7,000L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë plastifikimi 260”

Nuk ka komente akoma.