Makinë plastifikimi 320


Makinë plastifikimi A3 320
E përshtashme për plastifikime karta ID, Patenta, Foto, Kopertina, Kartvizita, etj..
Cilësore dhe ngrohet shpejt duke mos harxhuar energji.
Funksionale për formate A4 dhe A3.

7,500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë plastifikimi 320”

Nuk ka komente akoma.