Makinë plastifikimi A4 330


Makinë plastifikimi A4 330
E përshtashme për plastifikime karta ID, Patenta, Foto, Kopertina, Kartvizita, etj..
Cilësore dhe ngrohet shpejt duke mos harxhuar energji.
Funksionale për formatet deri në A4.

8,500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makinë plastifikimi A4 330”

Nuk ka komente akoma.