Prerëse Letre


Prerëse letre (paper cutter) e përbërë nga material metalik i fortë.
Kapaciteti i saj është të presë deri në 15 fleta sëbashku.
Shumë profesionale dhe cilësorë.
E gjeni në dy formate A3 dhe A4.

2,800L3,200L

Spastroje
Permasa

A3, A4

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Prerëse Letre”

Nuk ka komente akoma.