,

Bojra Druri 12*2

Samsung

Ngjyra druri shumë të vecanta pasi jane 12 copë por nga dy anët e tyre kanë ngjyra të ndryshme prandaj bëhën 24 ngjyra në një pako. Kanë majë të fortë dhe janë shumë komforte në përdorim. Maja e tyre është 0.7mm.

120L

Brandi

Samsung

Specifikime Teknike

Brandi Vorto
Trashesia Majës 0.7mm
Sasia ne Pako 12

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bojra Druri 12*2”

Nuk ka komente akoma.