Gomë CBS


Gomë profesionale me cilësi gjermane. E gjeni ne dy madhësi te vogël dhe të madhe. Fshin duke mos lënë asnjë gjurmë.

24L35L

Spastroje
Masa

e Vogel, e Madhe

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Gomë CBS”

Nuk ka komente akoma.