Gomë Weibo 053


Goma Weibo është zgjidhja për cdo gabim tuajin. E ndërtuar në formën e një trekëndëshi 3D për komfortin e dorës tuaj. Fshin shumë mirë cdo laps dhe mbi të gjitha nuk gris fletët gjatë fshirjes.

40L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Gomë Weibo 053”

Nuk ka komente akoma.